Засновник

Засновник

 

 

   З жовтня місяця 2011року на частоті 104,0 FM жителі Березнівського району мають можливість слухати мовлення Телерадіокомпанії “Березне”.  Ідея створення районного ефірного радіо з’явилася ще у 2004 році. Конкретні кроки в цьому напрямі було зроблено у 2011 році. Зокрема, 2 лютого рішенням районної ради було створено комунальне підприємство “Телерадіокомпанія “Березне” Березнівської районної ради (http://www.berezne-rada.rv.ua). 22 липня 2011 року  ТРК “Березне” отримала Ліцензію Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення. ТРК “Березне” розділяє частоту з Національною радіокомпанією України та мовить щодня 4 години 20 хвилин.

   Журналісти ТРК “Березне” неодноразово представляли Рівненщину на різноманітних творчих конкурсах, зокрема «Телерадіокомпанія «Березне» двічі здобула перемогу у Міжнародному конкурсі журналістів «Срібне перо» у номінації «Краща радіопрограма року».

   Часи змінюються, змінюється і ТРК “Березне”.

   Сьогодні ми пропонуємо березнівчанам висвітлення найголовніших подій у відеосюжетах. Будьте активними користувачами нашого каналу у YouTube та сайту http://trk-berezne.in.ua

                                                                                      Ми знімаємо все, щоб Ви бачили найкраще!